KUNDTJÄNST: 0381-502 50  |  JOURTELEFON: 0705-43 94 99

Service / reservdelar

Patrik Beckman

Patrik Beckman

Planering • reservdelar

Direkt: 0381-508 39
SMS: 072-526 34 26
patrik@ydre-grinden.se

Robert Bernspång

Robert Bernspång

Serviceman

Direkt: 0381-502 53
SMS: 070-346 07 70
robert@ydre-grinden.se

David Svensson

David Svensson

Serviceman

Direkt: 0381-508 76
SMS: 070-346 52 00
david.svensson@ydre-grinden.se

Jour
Är du i behov av akut service eller reservdelar kan du ringa vårt journummer. Här kan du få hjälp om exempelvis din utgödsling eller foderanläggning har stannat av någon anledning. För övriga frågor som rena montagefrågor hänvisar vi till ordinarie kontorstid.

Jourtelefon: 070-543 94 99
E-post: service@ydre-grinden.se

Klicka på kartan för att se vilket område Ydre-Grinden har, det täcker även Skåne och norr om Gävle.

Samarbetspartners

Utöver vår egen serviceorganisation har vi idag samarbete med företag utspridda över landet, för att vid behov kunna vara på plats så snabbt som möjligt. Duktiga och kunniga personer hjälper Er att montera, underhålla eller reparera era anläggningar och det finns även möjlighet att köpa eller beställa reservdelar direkt av din servieman.


JM Lantbruksteknik

Folåsavägen 15B
590 49 Vikingstad

Kontakt:
Jonas Bouarné • Mobil: 070-664 06 54 • jonas@jmlantbruksteknik.se
Martin Trossö • Mobil: 070-664 06 52 • martin@jmlantbruksteknik.se
Jourtelefon • 0709 -­21 66 10

http://www.jmlantbruksteknik.se

Klicka på kartan för att se vilket område JM lantbruksteknik har.

Runstens Rep & Smide

Runsten 26
386 94 Färjestaden

Kontakt:
Direkt: 0485-56 23 48
Mobil: 070-559 84 90
Jourtelefon: 070-937 40 84
runstensrepochsmide@telia.com
http://www.runstenssmide.se

Klicka på kartan för att se vilket område Runstens Rep & Smide har.

Nyhetsbrev

Prenummerera på vårt nyhetsbrev och få intressanta nyheter direkt i din inkorg.