Välkommen att kontakta oss

Ydre-Grinden AB

Rydsnäs Industriområde 3
573 75 YDRE

Telefon
0381-502 50

E-post
info@ydre-grinden.se
faktura@ydre-grinden.se (varuleverantörer)

Öppettider

Måndag till torsdag 08:00 – 16:30
Fredag 08:00 – 13:00

Vi har även ett säljkontor på
Vreta Kluster
Läs mer

Jourtelefon
070-543 94 99
(akut service/reservdelar efter ordinarie arbetstid)

Försäljning

Ödeshög

Sture Andersson

Senior säljansvarig

Tel: 0381-508 67
SMS: 070-343 41 58
sture.andersson@ydre-grinden.se
Linköping

Martin Trossö

Försäljningschef

Tel: 0381-502 54
SMS: 076-126 44 97
martin.trosso@ydre-grinden.se
Rydsnäs

Robert Bernspång

Säljare

Tel: 0381-502 53
SMS: 070-346 07 70
robert.bernspang@ydre-grinden.se
Kalmar

Lars Carlsson

Säljare

Tel: 0381-508 49
SMS: 072-721 41 40
lars.carlsson@ydre-grinden.se

Falkenberg

Lennart Gustafsson

Säljare

Tel: 0381-508 66
SMS: 070-634 60 89
lennart.gustafsson@ydre-grinden.se

Service och reservdelar

Patrik Beckman

Service & Reservdelar

Tel: 0381-508 39
SMS: 072-526 34 26
patrik.beckman@ydre-grinden.se

Säljstöd

David Svensson

Produktansvarig utfodring & utgödsling

Tel: 0381-508 76
SMS: 070-346 52 00
david.svensson@ydre-grinden.se

Marcus Swahn

Inomgård

Tel: 0381-508 42
SMS: 076-126 44 91
marcus.swahn@ydre-grinden.se

Niclas Salminen

Beredning

Tel: 0381-508 61
SMS: 076-126 44 94
niclas.salminen@ydre-grinden.se

Albert Gustafsson

Produktionsritning

Tel: 0381-508 73
SMS: 076-789 07 11
albert.gustafsson@ydre-grinden.se

Martin Fasth

Produktansvarig inredning/inköp

Tel: 0381-508 68
SMS: 072-554 41 21
martin.fasth@ydre-grinden.se

Karin Johansson

Ritning

Tel: 0381-508 64
SMS: 070-346 31 61
karin.johansson@ydre-grinden.se

Sarah Henry Bergman

Ritning

Tel: 0381-502 57
SMS: 070-224 32 98
sarah.henrybergman@ydre-grinden.se

Bygg

Stefan Eriksson

Byggansvarig

Tel: 0381-508 78
SMS: 076-129 82 50
stefan.eriksson@ydre-grinden.se

Produktion och lager

Jessica O´Callaghan

Tf. Produktionschef

Tel: 0381-508 75
SMS: 076-126 44 90
jessica.ocallaghan@ydre-grinden.se

Pierre Andersson

Teamledare – lager

Tel: 0381-508 77
SMS: 070-322 38 56
pierre.andersson@ydre-grinden.se

Julia Edman

Lager

Tel: 0381-502 52
SMS: 070-212 68 00
lager@ydre-grinden.se

David Karlsson

Lager/fastighet

Tel: 0381-502 56
SMS: 070-346 04 66
david.karlsson@ydre-grinden.se

Rickard Friman

Teamledare inredning

Tel: 0381-508 48
SMS: 076-789 07 13
rickard.friman@ydre-grinden.se

Fredrik Samuelsson

Teamledare utgödsling

Tel: 0381-502 58
SMS: 076-129 82 52
fredrik.samuelsson@ydre-grinden.se

Ekonomi, ledning, marknad & IT

Ann-Sophie Särnå

Ekonomiassistent

Tel: 0381-508 70
SMS: 076-126 44 99
ann-sophie.sarna@ydre-grinden.se

Johanna Ahlstedt

Ekonomichef

Tel: 0381-508 44
SMS: 070-415 31 89
johanna.ahlstedt@ydre-grinden.se

Anders Bonnevier

VD och Affärsområdeschef Nöt

Tel: 0381-508 79
SMS: 070-346 03 80
anders.bonnevier@ydre-grinden.se

Andreas Cnattingius

Marknads- och IT chef

Tel: 0381-508 45
SMS: 076-789 07 10
andreas.cnattingius@ydre-grinden.se

Kontakta oss

*” anger obligatoriska fält

Namn*
Max filstorlek: 50 MB.
Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

@YDREGRINDEN_NOT

Besök Ydre-Grinden på Instagram

Det senaste från Ydre-Grinden

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och ta del av nyheter och aktuella erbjudanden.