• Ikon kossa
  • Ikon häst

Kontakt

Här hittar du kontaktinformation och adresser

Hitta till oss
Kontaktpersoner
Kontaktformulär

Ydre-Grinden AB
Rydsnäs Industriområde 3
573 75 YDRE

Telefon
0381-502 50

E-post
info@ydre-grinden.se
faktura@ydre-grinden.se (varuleverantörer)

Öppettider
Måndag till torsdag 08:00 – 16:30
Fredag 08:00 – 13:00

Vi har även ett säljkontor på
Vreta Kluster

Jourtelefon
070-543 94 99 (akut service/reservdelar efter ordinarie arbetstid)

Försäljning och försäljningsstöd

Sture Andersson

Försäljningsansvarig

Tel: 0381-508 67
SMS: 070-343 41 58
E-post: sture.andersson@ydre-grinden.se

Martin Trossö

Säljare

Tel: 0381-502 54
SMS: 076-126 44 97
E-post: martin.trosso@ydre-grinden.se

Robert Bernspång

Säljare

Tel: 0381-502 53
SMS: 070-346 07 70
E-post: robert.bernspang@ydre-grinden.se

David Svensson

Säljstöd

Tel: 0381-508 76
SMS: 070-346 52 00
E-post: david.svensson@ydre-grinden.se

Carl Malmström

Säljstöd

Tel: 0381-508 71
SMS: 076-126 44 93
E-post: carl.malmstrom@ydre-grinden.se

Marcus Swahn

Säljstöd

Tel: 0381-508 42
SMS: 076-126 44 91
E-post: marcus.swahn@ydre-grinden.se

Karin Johansson

Säljstöd ritning

Tel: 0381-508 64
SMS: 070-346 31 61
E-post: karin.johansson@ydre-grinden.se

Anders Molin

Säljstöd bygg

Tel: 0381-508 69
SMS: 070-341 66 44
E-post: anders.molin@ydre-grinden.se

Service och reservdelar

Patrik Beckman

Service & Reservdelar

Tel: 0381-508 39
SMS: 072-526 34 26
E-post: patrik.beckman@ydre-grinden.se

Lager och leverans

Pierre Andersson

Teamledare – lager

Tel: 0381-508 77
SMS: 070-322 38 56
E-post: pierre.andersson@ydre-grinden.se

Julia Edman

Lager

Tel: 0381-502 52
SMS: 070-212 68 00
E-post: lager@ydre-grinden.se

Roger Johansson

Lager

Tel: 0381-508 66
SMS: 070-634 60 89
E-post: lager@ydre-grinden.se

Produktion

Niclas Salminen

Produktionsberedning

Tel: 0381-508 61
SMS: 076-126 44 94
E-post: niclas.salminen@ydre-grinden.se

Albert Gustafsson

Produktionsritning

Tel: 0381-508 73
SMS: 076-789 07 11
E-post: albert.gustafsson@ydre-grinden.se

Martin Fasth

Produktionschef

Tel: 0381-508 68
SMS: 072-554 41 21
E-post: martin.fasth@ydre-grinden.se

Ekonomi, ledning, marknad & IT

Ann-Sophie Särnå

Ekonomiassistent

Tel: 0381-508 70
SMS: 076-126 44 99
E-post: ann-sophie.sarna@ydre-grinden.se

Jakob Bank

Ekonomichef

Tel: 0381-508 44
SMS: 076-129 82 56
E-post: jakob.bank@ydre-grinden.se

Anders Bonnevier

VD och Affärsområdeschef Nöt

Tel: 0381-508 79
SMS: 070-346 03 80
E-post: anders.bonnevier@ydre-grinden.se

Andreas Hofstedt

Marknads- och IT chef

Tel: 0381-508 45
SMS: 076-789 07 10
E-post: andreas.hofstedt@ydre-grinden.se

Kontakta oss

Kontakta oss - vi hjälper er att hitta lösningen som passar just er verksamhet!

0381-502 50   info@ydre-grinden.se

Erbjudanden du inte vill missa, direkt i din inkorg