• Ikon kossa
  • Ikon häst

Kontakt

Här hittar du kontaktinformation och adresser

Adress
Ydre-Grinden AB
Rydsnäs Industriområde 3
573 75 Ydre

Telefon
0381-502 50

E-post
info@ydre-grinden.se
faktura@ydre-grinden.se (varuleverantörer)

Öppettider
Måndag till torsdag 08:00 – 16:30
Fredag 08:00 – 13:00

Jourtelefon
070-543 94 99 (akut service/reservdelar efter ordinarie arbetstid)

Kontakta oss

Personal


Försäljning och marknad

Marita Hjelm

Säljare

Tel: 0381-508 47
SMS: 076-789 07 12
E-post: marita.hjelm@ydre-grinden.se

Jakob Winblad

Säljare

Tel: 0381-508 78
SMS: 076-129 82 50
E-post: jakob.winblad@ydre-grinden.se

Andreas Hofstedt

Marknads- och affärsområdeschef

Tel: 0381-508 45
SMS: 076-789 07 10
E-post: andreas.hofstedt@ydre-grinden.se

Lager och leverans

Pierre Andersson

Teamledare – lager

Tel: 0381-508 77
SMS: 070-322 38 56
E-post: pierre.andersson@ydre-grinden.se

Julia Edman

Lager

Tel: 0381-502 52
SMS: 070-212 68 00
E-post: lager@ydre-grinden.se

Roger Johansson

Lager

Tel: 0381-508 66
SMS: 070-634 60 89
E-post: lager@ydre-grinden.se

Produktion

Jessica O´Callaghan

Produktionsberedning

Tel: 0381-508 75
SMS: 076-126 44 90
E-post: jessica.ocallaghan@ydre-grinden.se

Albert Gustafsson

Produktionsritning

Tel: 0381-508 73
SMS: 076-789 07 11
E-post: albert.gustafsson@ydre-grinden.se

Martin Fasth

Produktionschef

Tel: 0381-508 68
SMS: 072-554 41 21
E-post: martin.fasth@ydre-grinden.se

Kristoffer Karlsson

Teamledare produktion

Tel: 0381-508 38
SMS: 070-346 31 62
E-post: Kristoffer.Karlsson@ydre-grinden.se

Ekonomi och ledning

Ann-Sophie Särnå

Ekonomiassistent

Tel: 0381-508 70
SMS: 076-126 44 99
E-post: ann-sophie.sarna@ydre-grinden.se

Jakob Bank – Föräldraledig

Ekonomichef

Tel: 0381-508 44
SMS: 076-129 82 56
E-post: jakob.bank@ydre-grinden.se

Anders Bonnevier

VD

Tel: 0381-508 79
SMS: 070-346 03 80
E-post: anders.bonnevier@ydre-grinden.se

Erbjudanden du inte vill missa, direkt i din inkorg